Pies to przywilej

Od 14 maja ruszamy z 1 edycją kampanii społecznej pod hasłem „Pies to przywilej”. Głównym celem jest stworzenie Ogólnopolskiego Funduszu Profilaktyki Bezdomności Psów i Kotów do walki z bezdomnością i cierpieniem zwierząt.

W ramach projektu odbędą się wydarzenia towrzyszące.

17 maja | 20:00

Od czego zacząć? Zaczynamy trenować obedience.


MICHAŁ SANTORSKI

18 maja | 20:00

Dieta roślinna na pół etatu, czyli flexitarianizm od kuchni.


MGR PATRYCJA PARADOWSKA

19 maja | 20:00

Pies i dziecko – oczekiwania i rzeczywistość.


PAULINA GRZYBOWSKA

20 maja | 20:00

Transformacja psa poprzez dotyk, oddech i dźwięk.


ZUZANNA RYBARCZYK

21 maja | 20:00

Jak aktywnie żyć z psem?


JULIA SKALSKA

22 maja | 10:00

Trening siłowo-wytrzymałościowy z elementami gimnastyki.


JUSTYNA ZIELIŃSKA

O projekcie

Tematem przewodnim projektu jest wdrożenie działań profilaktycznych w obszarze bezdomności wśród zwierząt poprzez edukację oraz wsparcie w zakresie realizowania programów kastracji w polskich gminach. Fundacja Rasowy Kundel powstała w 2015 roku. Od wielu lat pomagamy zwierzętom w potrzebie: skrzywdzonym, porzuconym, cierpiącym. Mierząc się przez wszystkie te lata, z olbrzymią i niekończącą się skalą bezdomności dostrzegliśmy, że poza doraźną pomocą, czas skupić się przede wszystkim na działaniach profilaktycznych. To właśnie one mogą przynieść jedyną i istotną zmianę.

Jak pokazują statystyki i doświadczenia to wdrożenie programu kastracji zwierząt właścicielskich, prowadzone systematycznie i zakrojona na szeroką skalę jest jedyną i najszybszą metodą na opanowanie bezdomności zwierząt w Polsce.

Z tą myślą stworzyliśmy ogólnopolską kampanię społeczną Pies TO PRZYWILEJ.

Kasia Gandor ambasadorką kampanii

Ambasadorem kampanii została Kasia Gandor – blogerka i youtuberka, popularyzatorka zrównoważonego rozwoju, ekologii i zdrowego trybu życia a prywatnie miłośniczka psich ogonów. Kasia od lat aktywnie wspiera działania Fundacji będąc domem tymczasowym dla naszych podopiecznych oraz organizując akcje promujące działania fundacji oraz przynoszące środki na jej działanie.

„Pies to przywilej” tak uważamy! Mamy ambicję wspierać wszystkich: zarówno organizacje, prywatnych wolontariuszy jak i gminy, które rozumieją jakimi działaniami można realnie wyeliminować problem bezdomności zwierząt w Polsce oraz traktują te zadania jako równie ważne jak inne społeczne obszary.

Jak dołączyć?


Bądź częścią kampanii

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby prywatne, firmy, społeczności, influencerów, celebrytów do włączenia się w akcje!!! Wiemy, że to się uda i że dzięki naszym działaniom przy Waszym wsparciu zrealizujemy CEL!

Robimy dużą, centralną zbiórkę – możesz ją promować, udostępniać lub założyć oddzielną (w formie skarbonki lub zupełnie niezależną) i promować ją na swoich zasadach 🙂 Każde działanie się liczy!

MAMY WIARĘ, MAMY PLAN, MAMY WAS – MUSI SIĘ UDAĆ!!!

Fundacja Rasowy Kundel

Statut Fundacji